Super Prawo Jazdy
4 maja 2019

O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Centka” w Gnieźnie to szkoła przyjaźnie nastawiona do kursanta oraz dostosowująca się indywidualnie do każdego klienta.

Pracujemy wedle najwyższych standardów, aby nie zawieść Państwa zaufania. Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Gwarantujemy, że zostaną Państwo świetnie przygotowani do egzaminu państwowego co pozwoli na uzyskanie wymarzonego prawa jazdy. Z naszą pomocą odbędzie się to profesjonalnie, szybko, bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Właściciel firmy mgr inż. Rafał Centka jest jednym z najlepszych instruktorów (kat.AM,A1,A2,A,B,B+E,T,C,C+E) w Gnieźnie z długoletnim doświadczeniem cieszącym się dużym uznaniem, jedynym, który posiada tak bogate zaplecze doświadczeń w tej branży, posiadający jako jedyny w powiecie gnieźnieńskim uprawnienia do egzaminowania kandydatów na kierowców poparte doświadczeniem na stanowisku egzaminatora Word-Poznań, Word-Konin, co pomaga w wykształceniu najlepszych kierowców. Obecnie firma posiada 6 samochodów kat.B i wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wykładowców.

Na rynku gnieźnieńskim działa bardzo dużo firm szkolących kierowców. Firma OSK „Centka” istnieje od 1998 roku, jest największą na terenie Gniezna i okolic firmą zajmującą się szkoleniem kandydatów na kierowców kategorii AM,A1,A2,A,B1,B,B+E,T,C,C+E, oraz doskonalenia techniki jazdy.

Zapewniamy:

– wysoki poziom szkolenia potwierdzony dużym procentem osób zdających egzamin „przy pierwszym podejściu”
– wyjazdy na wszystkie kategorie po trasach egzaminacyjnych Poznan lub Konin.
– materiały dydaktyczne
– multimedialne wykłady
– proponujemy atrakcyjne warunki płatności: ratalną opłatę kurs
– jazdy w dowolnej porze dnia oraz krótkie terminy szkolenia.
– 20 godzin na wyjazdy do Poznania, Inowrocław  lub Konina *
– pojazdy identyczne jak na egzaminie państwowym
– plac manewrowy zgodny z obecnymi wymaganiami egzaminacyjnymi
– badania lekarskie oferujemy na miejscu w ośrodku
– zapisy przez 24h online przez stronę, telefonicznie, lub w biurze

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Centka” w Gnieźnie to znana i popularna szkoła nauki jazdy w Gnieźnie, zarówno wśród kandydatów na kierowców, jak i wśród samych kierowców, którzy pragną udoskonalić swoje umiejętności prawidłowego poruszania się pojazdem.