Super Prawo Jazdy
22 lutego 2020

AM

Kategoria AM – YAMAHA SA40 YN50 Automat, JUNAK ZN50 902 Manual

Pracujemy wedle najwyższych standardów, aby nie zawieść Państwa zaufania. Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Nasi instruktorzy przekazują wiedzę w sposób bezstresowy, przejrzysty a przede wszystkim skuteczny. Gwarantujemy, że zostaną Państwo świetnie przygotowani do egzaminu państwowego co pozwoli na uzyskanie wymarzonego prawa jazdy. Z naszą pomocą odbędzie się to profesjonalnie, szybko, bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Zajęcia prowadza doświadczeni instruktory nauki jazdy oraz instruktorzy techniki jazdy – czynni motocykliści

Posiadamy 3 place manewrowe na kat Am, A1,A2, A ,

Jako jedyni w powiecie gnieźnieńskim posiadamy urządzenia pomiarowe do pomiaru prędkości zadań egzaminacyjnych wykonywanych na egzaminie państwowym ( bardzo ważny element szkolenia , kursant ma świadomość czy zadania egzaminacyjne wykonywane prawidłowo a nie jak u konkurencji na tak zwane „oko” czyli sami państwo możecie sobie odpowiedzieć – jak bardzo jest to ważny element szkolenia. Zanim zapiszesz się na kurs zapytaj czy szkoła jazdy posiada takie urządzenie)

Dysponujemy nowymi pojazdami – takimi samymi jak te, na których WORD przeprowadza egzaminy państwowe.

OSK Centka oferuje szkolenie kat AM na 2 pojazdach do wyboru przez osobę zdającą:

  • YAMAHA SA40 YN50 Automatyczna skrzynia biegów – osoba przystępująca do egzaminu na skuterze z automatyczną skrzynią biegów jest uprawniona po otrzymaniu prawa jazdy, do poruszania się tylko motorowerem z automatyczną skrzynia biegów.
  • JUNAK ZN50 902 Manualna skrzynia biegów – osoba przystępująca do egzaminu na skuterze z manualna skrzynią biegów jest uprawniona po otrzymaniu prawa jazdy, do poruszania się motorowerem z automatyczną lub manualna skrzynią biegów.

Warunkiem uzyskania prawa jazdy kat. AM jest:

– osiągnięcie odpowiedniego wieku (co najmniej 14 lat), każda osoba ubiegająca się o uprawnienie do kierowania pojazdem silnikowym albo tramwajem, może rozpocząć szkolenie najwcześniej 3 miesiące przed osiągnięciem wieku wymaganego,
– zgoda rodzica lub opiekuna, jeśli nie masz 18 lat,
– ukończenie szkolenia,
– zdanie egzaminu państwowego.

Kategoria AM uprawnia do kierowania:

– motorowerem (pojemność silnika spalinowego do 50 cm3 lub moc silnika elektrycznego do 4kW, prędkość maksymalna 45 km/h)
– czterokołowcem lekkim (masa własna do 350kg, prędkość maksymalna 45 km/h).

Kurs obejmuje:
– 6 godzin teorii
(omówione zostaną są przepisy prawa drogowego, zasady pomocy przedlekarskiej oraz budowa i eksploatacja pojazdu)
– 5 godzin praktyki (dodatkowo możliwość wyjazdu do Poznania)

Opłata z kurs wynosi: 800 zł (możliwość wpłaty w ratach).

Materiały szkoleniowe gratis (książka, płyta).

Zapisz się na najbliższy kurs za pomocą FORMULARZA.