Super Prawo Jazdy

Ważna informacja dla kursantów profil PKK online

Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych poinformowała o ułatwieniach, które pozwolą na możliwie niezakłócony – mimo sytuacji pandemii rozprzestrzeniającego się koronawirusa Covid-19 – cykl procedur związanych m.inn. z rejestracją, pobraniem PROFILU KANDYDATA NA KIEROWCÓW itd. Oto komunikat:

PWPW:

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym wirusem SARS-CoV-2, i w trosce o zdrowie i życie obywateli Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych przypomina o możliwości bezpłatnego korzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza umożliwia składanie wniosków dotyczących rejestracji pojazdów oraz wydawania uprawnień do kierowania pojazdami online, bez potrzeby osobistej wizyty w Urzędzie.

By skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej wystarczy zarejestrować się na stronie www.esp.pwpw.pl

Pod podanym adresem znajduje się również regulamin korzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej.

Wsparcie techniczne PWPW dostępne jest pod adresem mailowym: esp.pik@pwpw.pl

Oznacza to ni mniej, ni więcej tyle, że kandydat na kierowcę nie musi składać wniosku osobiście. Może to uczynić za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej.

Do wniosku należy dołączyć wszystkie wymagane dokumenty we właściwej postaci elektronicznej. Informacje zawarte na stronie: https://www.esp.pwpw.pl/Account/Help#Czym_jest_pkk powinny pomóc w przebrnięciu całej procedury.

Urząd Starosty ma 3 dni na przekazanie zainteresowanej osobie profilu PKK.